Petrecere din Dâmbovița, transformată în coșmar. Ce au pățit 41 de oameni
O petrecere privată care trebuia să fie un moment de bucurie s-a transformat într-un adevărat coșmar în județul Dâmbovița. În noaptea de sâmbătă spre duminică, autoritățile au fost obligate să declanșeze Planul Roșu de Intervenții după ce zeci de invitați au început să se simtă rău imediat după ce au consumat alimentele servite la eveniment. […]
Petrecere din Dâmbovița, transformată în coșmar. Ce au pățit 41 de oameni Read More »









